Oferta dla klientów indywidualnych

Klientom indywidualnym świadczymy usługi kompleksowej renowacji elementów chromowanych i polerowania elementów metalowych, aż do uzyskania efektu połysku. Na dostarczonych do nas elementach usuwamy farbę lub stare powłoki galwaniczne.

Likwidujemy wgniecenia i ogniska korozji, uzupełniamy ubytki z zastosowaniem renomowanego sprzętu m.in. firm Bernzomatic i Rothenberger.

Przed nałożeniem nowych powłok galwanicznych dokonujemy obróbki szlifiersko-polerskiej. W kooperacji z najlepszymi galwanizerniami nakładamy powłoki miedzi, niklu i chromu, także na stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Przygotowujemy i chromujemy oryginalne akcesoria do samochodów, motocykli, jachtów, łodzi i żaglówek oraz detale zaprojektowane przez producentów,  kolekcjonerów, pasjonatów czy okazjonalnych klientów.

Dysponujemy szwajcarskimi szlifierkami z wałkami giętkimi, regulacją obrotów i specjalistycznymi głowicami firm SuhnerNiederberger, dzięki którym możemy obrabiać elementy o skomplikowanych i nietypowych kształtach