Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 2001 jako GRIND Paweł Blimel, a w roku 2010 została przekształcona w rodzinną spółkę GRIND s.c.

GRIND to doświadczony zespół zajmujący się renowacją metalowych elementów chromowanych oraz polerowaniem powierzchni metalowych aż do uzyskania efektu wysokiego połysku.

Przywracamy blask akcesoriom do samochodów, motocykli, łodzi, maszyn a także innym detalom powierzonym nam przez klientów.

Usługi wykonujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu i materiałów renomowanych producentów, co pozwala osiągnąć powtarzalność na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby każde, nawet najmniejsze zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie i profesjonalnie, dzięki temu pozyskaliśmy klientów z różnych regionów kraju i Europy. Ceny usług ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od liczby i parametrów zleconych detali na podstawie bezpośrednich oględzin.

Szacunkowa wycena jest również możliwa po przysłaniu wyraźnych zdjęć poszczególnych elementów na nasz e-mail. Współtworzymy sukces wielu marek z różnych branż. Tworzymy trwałe relacje biznesowe zarówno ze znanymi markami jak i klientami indywidualnymi.